Nie siej zamętu w sercu ani niepokoju. Uczyń je przestronnym, bo w takim tylko zamieszkuje mądrość - Miyamoto Musashi

Zawody Strongman – Zakład Karny w Głowgowie

Pozdrowienia z Zakładu Karnego w Głogowie od osadzonych
biorących udział w I Zawodach Strongman Start-Sportu.
Obecnie ruszamy akcje PROsportowe w Wałbrzychu dla podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii oraz MARKOTu założonego przez WIELKIego CZŁOWIEKa – Marka Kotańskiego.
Powyższymi placówkami będą się opiekować Partnerzy Fundacji, Damian Sipiorski Wałbrzyskie Centrum Siły (nasza siedziba na region), koleżanka Iwona Master Fight Club – Iwona Modrzejewska z mężem Marcinem oraz Paweł Oleksy trener i założyciel Klubu Sztuk Walki Contender – jest DOBRZE nawet BARDZO!
W tym roku ruszamy jeszcze akcję na Śląsku a konkretnie w Bytomiu gdzie działa nasz kolega Marcin Gorzedowski reprezentujący sporty siłowe oraz w Łodzi i okolicach z Tomaszem Andrzejczakiem – Tytan Team w ośrodkach wychowawczych dla młodzieży.
Dziękujemy za zaangażowanie Tyberiusz 'Tyberian’ Kowalczyk
oraz Wydawnictwo Aha za nagrody w postaci książek o tematyce sportowej które trafią również do Zakładu Karnego w Krzywańcu gdzie będziemy podsumowywać ostatnie trzy miesiące pracy.

Pozdrowienia przerzucamy do Irek Kuraś za udział w Zawodach Strongman – dzięki Irku.

Udostępnij

Zobacz też

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów ….

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów …. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Badań Diagnostycznych Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.Zasadniczym celem badań diagnostycznych jest

Seminarium z Roberto Cyborg Abreu!

Biotopman – Bio/Neurohacking & Sport zgłasza gotowość!Z wyrazami uznania dla Mistrza Roberto Cyborg Abreu, wielkie podziękowania za zaproszenie dla naszych Partnerów Pawel Boris Kunysz orazArkadiusz Klasa!– Fundacja Start-Sport – KAATSU