Nie siej zamętu w sercu ani niepokoju. Uczyń je przestronnym, bo w takim tylko zamieszkuje mądrość - Miyamoto Musashi

Chcę pomóc

Szanowni Państwo!

Zapraszamy Państwa do współpracy przy projekcie Start-Sport w charakterze Darczyńcy lub Partnera. Dzięki ogromnym możliwościom marketingowym możemy zaproponować Państwu kanał dystrybucji własnej marki w postaci aktywnego uczestnictwa w naszym przedsięwzięciu w dowolnej formie.

Państwa współudział w projekcie oznacza dla nas zapewnienie finansowego zaplecza, z którego realizowany będzie projekt pomagający osobom uzależnionym. Państwo natomiast zyskują niepowtarzalne miejsce i okazję do dobrej, cenionej reklamy. Poza walorami promocyjnymi akcji Start-Sport będzie nadany status inicjatywy godnej uznania społecznego – udział w takim przedsięwzięciu będzie zatem nie tylko promocją Państwa firmy, ale też może okazać się bardzo dobrą formą zaszczepienia Waszej marki w świadomości społeczeństwa lokalnego.

Problem narkomanii i konsekwencji w postaci patologii społecznych jest ogromny i niewątpliwie wymaga interwencji. W związku ze specyfiką dotychczasowych zainteresowań marketingowych agencji promocyjnej P.L.U.M. Promo postanowiliśmy zaproponować właśnie sport, jako alternatywę dla narkomanii. Taką właśnie ideę  promujemy – naszą misję zdecydowali się już wesprzeć czołowi Polscy sportowcy w kilku dziedzinach.

Chcemy promować sport jako zdrową i bezpieczną alternatywę, wspierać tych ludzi, którzy mają określony cel i pomysł na samorealizację i chcą zmienić swoje życie.

Wasz nawet niewielki wkład może okazać się dla kogoś ogromnym życiowym krokiem.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Fundator Fundacji Start-Sport

Maciej Rybicki

oraz zespół Fundacji