Nie siej zamętu w sercu ani niepokoju. Uczyń je przestronnym, bo w takim tylko zamieszkuje mądrość - Miyamoto Musashi

Jeden PoRZĄDek – Gra W Zycie !

Witam,
zamieszczam ostatni post z cyklu „NOWY PORZĄDEK”
– publikacja FB Start-Sport 13.07. oraz 26.07.
nazwałem go „JEDEN poRZĄDek”
– kto ma wiedzieć o co chodzi Emotikon smile ten wie!
Jak to się mówi  – Karty na stół!
Start-Sport przez 3 lata nawet dosyć znacznie zaznaczył swoją obecność a dalsze prace rokują systematycznym rozwojem i utrzymaniem obecnych projektów.
Wyskoczył ostatnio temat DOPINGU w sporcie a stanowisko Fundacji Start-Sport.
Tak! Jako kreator projektu jestem świadomy tego zagrożenia i obecności tych preparatów oraz faktu, że wielu znanych i szanowanych sportowców stosuje tego typu produkty.
Jednocześnie reprezentuje realistów, ktoś dba aby produkt był na rynku oraz byli na niego amatorzy. Identycznie jak z dopalaczami, alkoholem i narkotykami – każdy ma swój torcik.
Działa to, tak było i tak będzie!
My tylko w swoich strukturach możemy to tolerować lub NIE!
W związku z tym podjęte zostały kroki w kierunku pracy nad programem budowania i propagowania świadomości wśród odbiorców przekazu Start-Sport o korzyściach lub ich braków płynących z tej formy podrasowania.
Postanowiliśmy promować hasło:
Jestem DUMNYM, czystym CZŁOWIEKIEM!
Mam kontrolę nad sobą, a ze słabościami WALCZĘ!
Propagatorami kampanii będą sportowcy którzy swoje sukcesy, nie koniecznie MISTRZowskie zawdzięczają systematycznej pracy nad sobą czyli ma być ZDROWO i MĄDRZE!
Co tu dużo pisać. Wiecie, że pomysłów nam/MI nie brakuje!
Jesteśmy fundacją propagującej nowe nawyki jaki wyparcia się starych, oferujemy wszelką pomoc w walce z tą formą SŁABOstki jaką jest STERYDobranie .
Wielu sportowców będących twarzą Start-Sport było w podobnych klimatach i wiedzą co i jak. Zawsze pracuję od środka tematu i z ludźmi doświadczonymi.
Będziemy nadal widoczni na wydarzeniach sportowych z świadomością,
że zachodzi bardzo duże prawdopodobieństw obecności DOPINGu.
Uznajemy to za naszą misję, by być blisko PROBLEMu.
Jednocześnie informujemy, że Ambasadorami Start-Sport będą tylko osoby które w uczciwy sposób zagwarantują, że JUŻ lub NIGDY nie stosowały środków stymulujących w celach poprawy wyników startowych, nie mam tu na myśli rehabilitacji po urazowej.
Z sportowcami z którymi już współpracujemy, prowadzę lub już przeprowadziłem rozmowy i staramy się w sposób rozsądny znaleźć rozwiązanie, niezręcznej sytuacji.

Zapraszam do programy GRA w ŻYCIE
Polecam pracę nad MISTRZem ILUZJI!

Pozdrawiam
Maciej Rybicki

Udostępnij

Zobacz też

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów ….

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów …. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Badań Diagnostycznych Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.Zasadniczym celem badań diagnostycznych jest

Seminarium z Roberto Cyborg Abreu!

Biotopman – Bio/Neurohacking & Sport zgłasza gotowość!Z wyrazami uznania dla Mistrza Roberto Cyborg Abreu, wielkie podziękowania za zaproszenie dla naszych Partnerów Pawel Boris Kunysz orazArkadiusz Klasa!– Fundacja Start-Sport – KAATSU