Nie siej zamętu w sercu ani niepokoju. Uczyń je przestronnym, bo w takim tylko zamieszkuje mądrość - Miyamoto Musashi

Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki Silesia Samurai

W dniach 25-26 marca w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie pod Patronat Honorowy: Fundacja Start-Sport odbyło się niesamowite widowisko wschodnich sztuk walki!
Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk WalkiSilesia Samurai 6th.
Organizator MFR – Federacja Nowoczesnych Sztuk Walki.
W imieniu organizacji występuje Pan Robert Szindler – FC Ronin!

GRATULUJEMY INICJATYWY! – Start-Sport!

Na wydarzeniu w imieniu Start-Sport obecny był nasz Ambasador Damian Laszuk Zawodnik/ Instruktor Sportów Walki i Samoobrony/ Motywatorautor projektu Akademia Walki.

SILESIA SAMURAI to wyrobiona już marka w Polsce.
To nie tylko zwykłe zawody sportowe, ale święto dla wszystkich miłośników wschodnich sztuk walki. Mistrzostwa dają możliwość przedstawicielom różnych styli (karate, taekwondo, kickboxing, kung fu itp.) wspólną rywalizację w aż jedenastu innowacyjnych i nowoczesnych konkurencjach sztuk walki.
Są to m.in. walki przerywane, light contact, nowa formuła MFR Fighting, sceny walki w parach, formy do muzyki z bronią, techniki specjalne rozbić czy konkurencja ciesząca się największym zainteresowaniem widowni i mediów – Bitwa na triki, czyli pojedynek dwóch zawodników wykonujących naprzemiennie przeróżne kombinacje technik walki i akrobacji.

Udostępnij

Zobacz też

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów ….

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów …. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Badań Diagnostycznych Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.Zasadniczym celem badań diagnostycznych jest

Seminarium z Roberto Cyborg Abreu!

Biotopman – Bio/Neurohacking & Sport zgłasza gotowość!Z wyrazami uznania dla Mistrza Roberto Cyborg Abreu, wielkie podziękowania za zaproszenie dla naszych Partnerów Pawel Boris Kunysz orazArkadiusz Klasa!– Fundacja Start-Sport – KAATSU