Nie siej zamętu w sercu ani niepokoju. Uczyń je przestronnym, bo w takim tylko zamieszkuje mądrość - Miyamoto Musashi

Multimedia

Na potrzeby promocji wydarzeń akcji Start-Sport postanowiliśmy tworzyć własne platformy promocyjne. Dają one szansę zaprezentowania sportowców, kluby oraz firmy i instytucje przyczyniające się do sukcesów osiąganych na arenach sportowych.

Na dzień dzisiejszy są to trzy kanały dystrybucji informacji projektowych – wszystkie działające na zasadzie uzupełniania się.

Pierwszym jest fanpage na Facebook Start-Sport oraz zaprzyjaźnione akcje na łączną ilość lajków około    250 000. Generalnie to z nich dowiecie się o wszystkich projektowych aktualnościach.

Nasz drugi rozwijający się projekt medialny to kanał na You Tube – PlumTV. PlumTV jest kanałem informacyjno – promocyjnym wspierającym kluby i zawodników działających pod szyldem Start-Sport. Osadzamy na nim realizacje wewnętrzne oraz zaprzyjaźnionych realizatorów.

Powierzone nam materiały po obrandowaniu logiem Start-Sport zostają wrzucone w maszynę promocyjną.

Trzecim projektem jest FanZin Start-Sport – miesięcznik przedstawiający wydarzenia spod szyldu Start-Sport oraz poruszający zagadnienia, które mogą przyczynić się do zdrowego podejścia do życia nie tylko młodych ludzi. Autorami pojawiających się w nim artykułów są zarówno członkowie naszej ekipy jak i współpracujące z nami osoby z różnych sektorów branżowych, od sportu i biznesu po ekologię i inne.

Staramy się stworzyć ciekawy projekt, który pozwoli Wam poznać nas oraz przybliży Wam tę właściwą drogę życia, z dala od kłopotów.