Nie siej zamętu w sercu ani niepokoju. Uczyń je przestronnym, bo w takim tylko zamieszkuje mądrość - Miyamoto Musashi

Wicemistrz Świata MTB – Marek Konwa & Start-Sport

Pozytywna informacja.

Poprosiliśmy Marka o pomoc i udało się:)

Marek wspiera treningowo naszego kolegę Kubę z Krakowa, który zwrócił się do nas z prośbą o pomoc w zrealizowaniu jego marzenia.

Dla przypomnienia, post z 1.08 przy akcji:
UWOLNIJ SWÓJ SPRZĘT SPORTOWY.

„Nazywam się Kuba, mam 17 lat. Kibicuję FC Barcelonie od 7 lat, a od 3 sezonów oglądam każdy mecz Blaugrany \”na żywo\”, ale prócz tego jeżdżę na rowerze, jeżdżę dużo i parę dni temu narodziła się pewna myśl, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym… A więc chodzi o to że chciałbym za rok w wakacje przejechać do Barcelony na rowerze.

Pieniądze które uzbierałbym od sponsorów przekazałbym na szpital by pomóc dzieciom, które nie mają tak dużo szczęścia co ja, bo sam jestem chory na polineuropatię rodzinną, ale walczę z chorobą poprzez sport.

Wyzwanie duże ale wiem, że dam radę. Po co piszę do Was?

No więc właśnie, potrzebne mi jest dofinansowanie.

Pozdrawiam i dziękuję za możliwość podzielenia się moimi planami na FanPage Start – Sport”

Udostępnij

Zobacz też

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów ….

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów …. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Badań Diagnostycznych Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.Zasadniczym celem badań diagnostycznych jest

Seminarium z Roberto Cyborg Abreu!

Biotopman – Bio/Neurohacking & Sport zgłasza gotowość!Z wyrazami uznania dla Mistrza Roberto Cyborg Abreu, wielkie podziękowania za zaproszenie dla naszych Partnerów Pawel Boris Kunysz orazArkadiusz Klasa!– Fundacja Start-Sport – KAATSU