Nie siej zamętu w sercu ani niepokoju. Uczyń je przestronnym, bo w takim tylko zamieszkuje mądrość - Miyamoto Musashi

Witamy Nowy Zarząd Fundacji Start-Sport‼️ cz.1

Witamy Nowy Zarząd Fundacji Start-Sport‼️ cz.1

Na zaszczytnym stanowisku Sekretarza Zarządu zasiada‼️
Maciej Zawieja – stały mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Zielonej Górze.

Cel i założenie powołania nowego Zarządu Fundacji‼️

Z dniem 29.06.2018 jako Prezes a zarazem Fundator Fundacji Start – Sport, powołuję do życia nowe struktury zarządzające Fundacją. Celem powyższej decyzji jest podniesienie jakości i wielkości organizacji, która swoją misję realizuje na fundamencie pro społecznym, ze wskazaniem na propagowanie aktywność sportowej oraz idącego obok zdrowego styl życie, bez słabostek dnia codziennego.
Nasza ponad 10 letnia historia, rozpoczęła się w Gdyni w 2006 roku, od samozwańczego projektu „Start w Walce z Narkomanią i Patologią Społeczną” by po 6 latach, z małego ruchu w roku 2012 zawiązać się pod szyldem Fundacji. Czas ocenił tę decyzję jak i działania jako słuszne, efektem tego są dziesiątki zrealizowanych projektów na teranie całego kraju.
Potencjał i wzrastające możliwości Fundacji, wynikające z w połączenia kapitałów intelektualnych jaki materialnych członków nowego zarządu, rokują dalekosiężnymi projektami oraz dynamicznym i skutecznym rozwojem.
Panowie, którzy zasiądą w nowo powołanym Zarządzie, powiązani są z naszą Fundacją od samego początku. Uczestniczyli w wielu projektach dedykowanych dzieciom, młodzieży oraz osobom na zakręcie życiowym, udostępniali na rzecz Fundacji swoje możliwości oraz kontakty. Stojąc obok, a za razem obserwując wnętrze organizacji, stymulowali i poznawali jej kierunek i metodykę pracy. Po przepracowaniu wspólnie, wielu zdarzeń, nie zawsze łatwych, wszyscy podjęliśmy jedną decyzję, by razem wskazywać zdrowy i rozsądny kierunek rozwoju Fundacji.
Zaszczytne stanowisko Wiceprezesa powierzam Dariuszowi Waluś, nasze koleżeństwo dojrzewało za przyczyną Start – Sport i wierzę, że zaowocuje jeszcze mocniejszą więzią, ku wypełnianiu, szerzenia misji rozsądnego życia. Dariusz posiada potężną charyzmę i determinację do realizacji postawionych przed sobą zadań, jako potencjał przejawia się również w zapleczu obiektowo – kadrowym, z racji prowadzonych przez siebie organizacji – Centrum Kettlebell Polska oraz FCF Krav-Maga, ze strukturami w całej Polsce. Jak przystało na człowieka czynu Dariusz, umożliwił Fundacji podpisania kontraktu na wyłączność, produktów marki KAATSU. Firma KAATSU – Global
wskazuje rozwiązania i możliwości rozwoju ciała i zdrowia przy wykorzystaniu osiągnięć najnowszej technologi i nauki. Zdarzenie to jest kluczem do „drzwi przyszłości”, wymiaru który był naszym celem a zarazem marzeniem,
by wskazywać mądre i zdrowe rozwiązania które były by alternatywą dla zachowań nie uczciwych w sporcie i życiu – Kaatsu Polska.
Naszą niespodzianka jest kolejny, nowy członek Zarządu Fundacji, a jest nim mój serdeczny kolega Maciej Zawieja, człowiek o wielkim sercu i rozsądnym podejściu do życie. To jego obecność dodawała mi wielokrotnie sił w drodze, po bardzo grząskim terenie, pełnym niewiadomych i niespodzianek. Maciejowi powierzam bardzo odpowiedzialna funkcję Sekretarza Zarządy, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Maciej jest do tego zadania stworzony. Doświadczenie zawodowe Maciej w profesji związanej z prawem jakim jest funkcja mediatora sądowego czy asystenta od spraw zarządzania w placówkach prawnych takich jak kancelarie adwokackie, zaważyło na tej decyzji.
Wartością dodaną do talentów Macieja jest jego sportowa pasja, jaki talent organizacyjny – Seven Minds Zone, na swoim koncie Maciej ma cykliczne wydarzenia m.in. międzynarodowych imprezy sportowo – biznesowych, które cisza się bardzo dużym uznaniem w świecie produktów premium.

Wierzą, że nasze słuszne podejmowane decyzje będę wpływać pozytywnie na rozwój powołanej przeze mnie organizacji. Ze swojej strony obiecuję, że dokonam, wszelkich starań by dobre imię Fundacji Start – Sport reprezentowane, przez sławy światowego sportu w osobach Mistrzów i Olimpijczyków, świeciło blaskiem na zawsze.
Jestem pewien, że Panowie również dołożą, wszelkich starań byśmy rośli w siłę i wielkość!

Życzę nam wszystkim wielu wyzwań i krętych dróg, pełnych pięknych widoków!

Maciej Rybicki
Prezes Fundacji Start -Sport

Maciej Rybicki – Specjalista Kaatsu Trening

Udostępnij

Zobacz też

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów ….

Twój wynik i postęp pod okiem Specjalistów …. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Badań Diagnostycznych Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.Zasadniczym celem badań diagnostycznych jest

Seminarium z Roberto Cyborg Abreu!

Biotopman – Bio/Neurohacking & Sport zgłasza gotowość!Z wyrazami uznania dla Mistrza Roberto Cyborg Abreu, wielkie podziękowania za zaproszenie dla naszych Partnerów Pawel Boris Kunysz orazArkadiusz Klasa!– Fundacja Start-Sport – KAATSU